Twoje profesjonalne wsparcie IT

Hosting i strony
internetoweZajmujemy się pisaniem stron www, zarówno dla kientów indywidualnych jak i instytucji. Nasze strony internetowe, Grafika - CSS i pędzle w kubku stają się globalną wizytówką ich właścicieli. Poprzez stronę internetową zaprezentujesz swój asortyment, swoje usługi a co najważniejsze zdobędziesz kolejnych klientów. Kompleksowo zajmujemy się procedurami związanymi z wykupieniem domeny oraz utrzymaniem Państwa serwisu. Udostępniamy dla Państwa naszą infrastrukturę serwerową obejmującą serwery WWW, serwery DNS, serwery bazodanowe oraz serwery pocztowe wraz z obsługą poczty poprzez panel WWW.

Strona internetowa nie musi być drogą inwestycją, proponujemy zaprojektowanie i wykonanie oryginalnych wizytówek internetowych, oraz mniej złożonych stron już od 250zł. Cena hostingu na naszych serwerach (na dzień 2016.03.08) rozpoczyna się od 15zł/mies. (w zależności od opcji).

Etapy powstawania stron

Etap pierwszy

Kontakt
Spotkanie z klientem celem ustalenia tematyki, kolorystyki, terminu realizacji oraz wyceny prac koniecznych do wykonania strony .

Etap drugi

Projektowanie
W oparciu o potrzeby klienta, wspólnie z klientem, opracowujemy pomysł na stronę stawiając nacisk na najważniejsze kwestie dla klienta, dbając jednocześnie o spójność koncepcji witryny WWW. Projektowanie strony internetowej to kluczowy etap jej tworzenia. Charakter strony WWW dopasowywujemy do profilu działalności oraz oczekiwań klienta.

Etap trzeci

Pisanie
W oparciu o dostarczone przez klienta materiały rozpoczynamy tworzenie strony. Jakość strony WWW świadczy o klasie firmy i przeważnie jest pierwszym kontaktem dla potencjalnych klientów oraz kontrahentów. Decyduje o sukcesie firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby tworzone strony spełniały swoje zadanie, zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.

Etap czwarty

Testowanie i wdrożenie
Przygotowaną dla klienta stronę po przetestowaniu i akceptacji przez klienta wdrażamy na serwerach WWW. W tym celu możemy wykorzystać zarówno naszą infrastrukturę serwerową jak i infrastrukturę klienta bądź serwery hostingu wybranego przez klienta.

Orientacyjne warianty realizacji

Wizytówka

Szczegóły:
Strona internetowa na której możemy zamieścić np. opis działalności firmy, dane tele-adresowe czy jej ofertę. Duże znaczenie ma fakt, że rezerwujemy domenę internetową dzięki czemu klient staje się jej właścicielem.

Wizytówka Plus

Szczegóły:
Bardziej rozbudowana wersja poprzedniej propozycji. Strona internetowa do 3 podstron dodatkowo z elementami galerii czy animacji.

Standard

Szczegóły:
Strona internetowa 4-6 podstron, które pozwalają na właściwe rozłożenie treści przez co strona staje się przejrzysta i czytelna. Na poszczególnych podstronach mogą znajdować się np. strona z charakterystyką ogólną, strona kontaktowa czy małe galerie.

Standard Plus

Szczegóły:
Zawartość strony podobna do strony "Standard", dodatkowymi elementami w tym przypadku są animacje flash i elementy multimediów.

Portal

Szczegóły:
Zawiera od 6-8 podstron wraz z galeriami. Jest to rozbudowana strona internetowa - pozwalająca na nieograniczone możliwości rozbudowy, może zawierać elementy systemu zarządzania treścią.

Portal Plus

Szczegóły:
Witryna w charakterystyce podobna do "Portal". Dodatkowymi elementami są elementy animowane.


CMS

Szczegóły:
System CMS pozwala na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.